Nejste úplní pařmeni a chcete super svatbu? Uděláme vám

Karaoke na svatbu

Moderované karaoke s DJ

Nemusíte mít strach ze zkažené svatby! Náš DJ zvládne vyvážit karaoke s klasickou večerní párty tak, aby byli všichni spokojení. A z více, než 4000 českých i světových karaoke titulů si vybere každý!

Opravdu profesionální technika

Často se setkáváme se zkušenostmi z amatérských karaoke party. My Vám svatbu nezkazíme. Používáme opravdu kvalitní a značkovou techniku od značek Bose, JBL nebo Apple.

140cm televize

Pro jasnou čitelnost jsme zahodili projektory a vozíme velkou LCD televizi. A když na ní zrovna není karaoke, můžeme pustit třeba vaše fotky ze společného života nebo po domluvě i ty aktuální od svatebního fotografa!

Přizpůsobíme se!

Decentní karaoke párty na louce i párty jako v klubu!

Každá svatba vypadá jinak a stejně tak i karaoke párty. Opravdu Váš den vnímáme jako jeden z těch nejdůležitějcích v životě a dáme si záležet, aby vypadal přesně podle vašich představ!

Cenově se v závislosti na požadavcích můžeme pohybovat v rozmezí 12 - 20 000 Kč za celý den od podkresové hudby k obědu až do párty v ranních hodinách.

Jak jsme ale psali, každá svatba je jiná a proto bude nejlepšíl když právě tu vaši osobně probereme. Neváhejte nás nezávazně kontaktovat!